Komu pomoże zwężanie pochwy?

Zwężanie pochwy to innowacyjna technika, która pozwoli poprawić komfort codziennego funkcjonowania i współżycie wielu kobiet. Obok labioplastyki jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów intymnych w naszym gabinecie. Polecany jest wszystkim Pacjentkom, które przeżyły więcej niż jeden naturalny poród. Skorzystają z niego także te kobiety, które przeszły poród z powikłaniami.


Badania dowodzą, że Pacjentki rodzące naturalnie są bardziej narażone na problem wypadania macicy i zaburzenia narządu rodnego. Zwężanie pochwy pomoże także Pacjentkom, które nie posiadają naturalnego pofałdowania pochwy lub narząd ten jest szerszy niż przed porodem. Laserowe obkurczanie pochwy to także jeden z pierwszych zabiegów, jakie zalecamy do wykonania w początkowym stadium wysiłkowego nietrzymania moczu.


Jak się przygotować do zabiegu?


Laserowe zwężanie pochwy wymaga wcześniejszej kwalifikacji Pacjentki. W tym celu przeprowadzamy dokładny wywiad medyczny, który pozwoli poznać oczekiwania i wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do podjęcia leczenia. Nasz personel zleci także wykonanie dodatkowych badań diagnostycznych. Wszystko to ma na celu zapewnienie Pacjentce bezpieczeństwa, komfortu i zadowolenia z uzyskany efektów.


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zabiegu obkurczania pochwy w gabinecie Moja Estetyka z Rzeszowa. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie w leczeniu tego wstydliwego problemu.