Dlaczego warto wykonać rewitalizację skóry okolic intymnych w Rzeszowie?

Rewitalizacja skóry okolic intymnych to nieinwazyjna metoda, która pozwala poprawić jakość życia seksualnego i zwiększyć komfort codziennego funkcjonowania. Warto pamiętać, że miejsca intymne tak, jak każde inne, również ulegają starzeniu się. Wpływa to nie tylko na estetykę tych okolic, ale też na zdrowie intymne i dyskomfort. Proces starzenia się pochwy powoduje wiele dolegliwości takich jak:


  • suchość pochwy,
  • uczucie świądu,
  • ból,
  • zwiększona podatność na urazy i infekcje.

Na szczęście dzięki ofercie zabiegów w naszym gabinecie, Pacjentki mogą skutecznie rozwiązać ten problem!


Na czym polega zabieg?


Rewitalizacja skóry okolic intymnych to zabieg, który wykonujemy za pomocą mezoterapii igłowej. Technika ta pozwala uwolnić czynniki wzrostu komórek, które znajdują się w płytkach krwi Pacjentki. Za pomocą serii nakłuć do skóry przedostają się cenne składniki koktajli odżywczych preparatu. W tym celu stosujemy m.in.:Efektem zastosowanych koktajli odżywczych jest odbudowa i namnażanie się nowych komórek, które budują tkanki, lepsze utlenienie skóry oraz pobudzenie struktur kolagenowych do odbudowy.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z rewitalizacji skóry okolic intymnych w gabinecie Moja Estetyka z Rzeszowa. Wspólnie rozwiążemy wstydliwy problem i poprawimy jakość współżycia.