Na czym polega innowacyjność augmentacji punktu G w Rzeszowie?

Augmentacja punktu G to wszechstronny i wyjątkowy zabieg, który pozwala poprawić jakość współżycia. Dzieje się tak za sprawą stosowanego kwasu hialuronowego, który zaliczany jest do wypełniaczy wyróżniających się właściwościami chemiczno-fizycznymi i funkcjami biologicznymi. Pozwala wiązać wodę, powodując równocześnie wzrost uwodnienia i objętości tkanek.


Jakie efekty można uzyskać po zabiegu?


Augmentacja punktu G kwasem hialuronowym pozwala wzmocnić, uelastycznić i ujędrnić skórę oraz błonę śluzową. W ginekologii estetycznej preparat ten stosowany jest w celu zwiększenia uwodnienia i poprawienia ukrwienia w błonie śluzowej. Po aplikacji kwasu hialuronowego uzyskuje się także wypełnienie i nawilżenie pochwy. Dodatkowym efektem jest stymulacja kolagenu do namnażania się i uregulowanie produkcji enzymów, które uczestniczą w procesie niszczenia tkanki łącznej.


Zachęcamy do skorzystania z zabiegu augmentacji punktu G w gabinecie Moja Estetyka z Rzeszowa. Nasz doświadczony personel medyczny zadba o komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie Pacjentki.