O NAS

Zabiegi wykonują lekarze medycyny estetycznej,  specjaliści ginekologii i położnictwa oraz specjaliści otolaryngologii i dermatologii.

W zabiegach wykorzystujemy m.in. laser medyczny Fotona umożliwiający przeprowadzanie szeregu nowoczesnych zabiegów w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej. Spectrum zastosowań jest bardzo szerokie i obejmuje takie zabiegi, jak frakcjonowanie, fotoodmładzanie, leczenie chrpania czy grzybicy paznokci.

Wykorzystywana przez FOTONĘ technologia „fraksel” uważana jest za najbardziej rewolucyjne osiągnięcie techniki laserowej.

recepcja Moja estetyka
zabieg medycyny estetycznej
leczenie grzybicy paznokci

Nasza kadra

Robimy to z pasją
ginekolog - położnik Jadwiga Homa

lek. spec. ginekolog - położnik

Jadwiga Homa

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. 

Posiadam specjalizację z zakresu  ginekologii i położnictwa oraz seksuologii. Pracuję w Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala Wojewódzkiego  nr 2  oraz w  Szpitalu Pro Familia w Rzeszowie. 
Prowadzę  prywatną praktykę lekarską
w zakresie ginekologii i położnictwa oraz udzielam konsultacji seksuologicznych.

ginekolog - położnik Monika Dobrowolska Kwiatek

lek. spec. ginekolog - położnik

Monika Dobrowolska Kwiatek

Dyplom lekarza uzyskałam w 1989 roku jako absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. 
W 1998 roku uzyskałam tytuł specjalisty  ginekologii i położnictwa. Obecnie pracuję w Oddziale  Ginekologii i Położnictwa  Szpitala Miejskiego
w Rzeszowie oraz prowadzę  prywatną praktykę lekarską .

Projekt bez nazwy (1)

lek. spec. ginekolog

Magdalena Harpula

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Szkolenie specjalizacyjne odbyłam w Klinicznym Oddziale Ginekologiczno – Położniczym Szpitala Miejskiego w Rzeszowie, gdzie obecnie pracuję. Tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii uzyskałam w 2023r. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów
i Położników oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Posiadam ukończone kursy i szkolenia z zakresu ginekologii estetycznej.

lekarz medycyny estetycznej, lek. spec. medycyny pracy Judyta Tomasik Homicka

lekarz medycyny estetycznej, lek. spec. medycyny pracy

Judyta Tomasik Homicka

Ukończyłam Akademię Medyczną
w Gdańsku, tytuł lekarza uzyskałam w 1994 r. W latach 2008­-2010 studiowałam
w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie, gdzie po obronie pracy dyplomowej ( temat pracy: Zmiany barwnikowe skóry ­ epidemiologia, diagnostyka, leczenie ­ postępowanie w gabinecie lekarza medycyny estetycznej) uzyskałam tytuł lekarza medycyny estetycznej. Od tego czasu doskonalę swoja wiedzę uczestnicząc w kursach specjalistycznych organizowanych przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Warszawie oraz Dermed w Łodzi. Pracuję
w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy oraz prowadzę Prywatny Gabinet Medycyny Estetycznej.

Projekt bez nazwy (1)

lekarz medycyny estetycznej

Monika Skorupka

Ukończyłam kierunek lekarski na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w roku 2022.

W latach 2023-2024 studiowałam na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach, gdzie uzyskałam tytuł lekarza medycyny estetycznej. W 2024 r. rozpoczęłam również szkolenie specjalizacyjne z pediatrii na Oddziale Pediatrycznym Szpitala Rejonowego im. dr H. Jankowskiego w Przeworsku.

Regularnie uczestniczę w różnych szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej i stale podnoszę swoje kwalifikacje. W swojej pracy zależy mi na naturalnych efektach i bezpieczeństwie wykonywanych zabiegów.

ewa zabska

lek. spec. dermatolog

Ewa Żabska

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończyłam 2012 r.
Po stażu podyplomowym podjęłam pracę
w Klinice Dermatologii w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 w Rzeszowie,
w którym odbyłam szkolenie specjalizacyjne. Tytuł specjalisty
w dziedzinie dermatologii i wenerologii zdobyłam w 2020 roku .
Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Międzynarodowego Towarzystwa Dermatoskopowego
Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kongresach i szkoleniach
w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej.

specjalista chorób oczu Renata Gruszecka-Gerkowicz

dr n. med. specjalista chorób oczu

Renata Gruszecka-Gerkowicz

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończyłam w 1985 roku.  

W 1992 roku uzyskałam specjalizację II stopnia w zakresie okulistyki. Kontynuowałam swoją karierę naukową,
w 2004 roku broniąc z wyróżnieniem pracę doktorską i uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Jestem specjalistą chorób oczu i zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem, także zabiegowym, chorób okulistycznych, a w szczególności chirurgicznym leczeniem nieprawidłowości w obrębie powiek. Pomagam pacjentom zmagającym się z różnymi problemami dotyczącymi struktur oka – powiek, rogówki, soczewki, ciała szklistego, siatkówki czy nerwu wzrokowego.

Projekt bez nazwy (2)

kosmetolog

Paulina Kwiatek

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, którą ukończyłam w 2018 roku. Wykonuję zabiegi z zakresu kosmetologii i laseroterapii oraz asystuję lekarzom podczas zabiegów.

Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w różnych szkoleniach i kursach z zakresu kosmetologii. Dodatkowo zajmuję się organizacją pracy gabinetu, dbając o komfort Pacjentów i zapewniając najwyższy standard usług.

asystentka lekarza

Natalia Śliż

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego, obecnie kontynuuję swoją edukację na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, studiując pielęgniarstwo. Jestem aktywnie zaangażowana w praktykę zawodową pracując również w przychodni medycznej, gdzie zdobywam cenne doświadczenie pielęgniarskie. Moim zainteresowaniem jest medycyna, co motywuje mnie do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania wiedzy w tym zakresie.