O nas

Zabiegi wykonują lekarze medycyny estetycznej,  specjaliści ginekologii i położnictwa oraz specjaliści otolaryngologii i dermatologii.

W zabiegach wykorzystujemy m.in. laser medyczny Fotona umożliwiający przeprowadzanie szeregu nowoczesnych zabiegów w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej. Spectrum zastosowań jest bardzo szerokie i obejmuje takie zabiegi, jak frakcjonowanie, fotoodmładzanie, leczenie chrpania czy grzybicy paznokci.

Wykorzystywana przez FOTONĘ technologia „fraksel” uważana jest za najbardziej rewolucyjne osiągnięcie techniki laserowej.

Nasza kadra

Robimy to z pasją

lek. spec. ginekolog - położnik

Jadwiga Homa

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Posiadam specjalizację z zakresu  ginekologii i położnictwa oraz seksuologii. Pracuję w Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala Wojewódzkiego  nr 2  oraz w  Szpitalu Pro Familia w Rzeszowie. Prowadzę  prywatną praktykę lekarską w zakresie ginekologii i położnictwa oraz udzielam konsultacji seksuologicznych.

lek. spec. ginekolog - położnik

Monika Dobrowolska Kwiatek

Dyplom lekarza uzyskałam w 1989 roku jako absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 1998 roku uzyskałam tytuł specjalisty  ginekologii i położnictwa. Obecnie pracuję w Oddziale  Ginekologii i Położnictwa  Szpitala Miejskiego w Rzeszowie oraz prowadzę  prywatną praktykę lekarską .

lek. spec. dermatolog

Ewa Żabska

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończyłam 2012 r.
Po stażu podyplomowym podjęłam pracę w Klinice Dermatologii w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 w Rzeszowie, w którym odbyłam szkolenie specjalizacyjne. Tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii zdobyłam w 2020 roku .
Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Międzynarodowego Towarzystwa Dermatoskopowego
Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kongresach i szkoleniach w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej.

lekarz medycyny estetycznej, lek. spec. medycyny pracy

Judyta Tomasik Homicka

Ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku, tytuł lekarza uzyskałam w 1994 r. W latach 2008­-2010 studiowałam w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie, gdzie po obronie pracy dyplomowej ( temat pracy: Zmiany barwnikowe skóry ­ epidemiologia, diagnostyka, leczenie ­ postępowanie w gabinecie lekarza medycyny estetycznej) uzyskałam tytuł lekarza medycyny estetycznej. Od tego czasu doskonalę swoja wiedzę uczestnicząc w kursach specjalistycznych organizowanych przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Warszawie oraz Dermed w Łodzi. Pracuję w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy oraz prowadzę Prywatny Gabinet Medycyny Estetycznej.

dr n. med. specjalista chorób oczu

Renata Gruszecka-Gerkowicz

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończyłam w 1985 roku.  W 1992 roku uzyskałam specjalizację II stopnia w zakresie okulistyki. Kontynuowałam swoją karierę naukową, w 2004 roku broniąc z wyróżnieniem pracę doktorską i uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Jestem specjalistą chorób oczu i zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem, także zabiegowym, chorób okulistycznych, a w szczególności chirurgicznym leczeniem nieprawidłowości w obrębie powiek. Pomagam pacjentom zmagającym się z różnymi problemami dotyczącymi struktur oka – powiek, rogówki, soczewki, ciała szklistego, siatkówki czy nerwu wzrokowego.