Dlaczego terapia czynnikami wzrostu i komórkami macierzystymi w Rzeszowie jest dobrym wyborem?

Metoda CGF, czyli terapia czynnikami wzrostu i komórkami macierzystymi, opiera się na wykorzystaniu potencjału, który tkwi w krwi Pacjenta. Dlatego też zabieg ten jest w 100% bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych, alergii, uczuleń itp. Na uwagę zasługuje także fakt, że Pacjenci nie muszą przechodzić po leczeniu żmudnej rekonwalescencji, a powrót do aktywności jest możliwy zaraz po przeprowadzeniu zabiegu. Jedynym niepożądanym efektem leczenia jest pojawienie się niewielkich siniaków po zabiegu, które znikają samoczynnie po kilku dniach. Ten nowatorski zabieg zyskał więc miano ,,zastrzyku odżywczego” dla skóry i jej komórek.


Jak działa terapia CGF?


Komórki macierzyste pozyskiwane są z krwi Pacjenta wraz z płytkami wydzielającymi czynniki wzrostu, które pozwalają budować i regenerować komórki skóry. Do zabiegu stosowane są komórki macierzyste o zdolności adaptacji do dowolnych komórek, a czynniki wzrostu pomagają w pobudzeniu odnowy i rewitalizacji. Zabieg wykonujemy także w leczeniu wypadania włosów. Tak duża wszechstronność terapii CGF wynika z faktu, że gwarantuje duże bezpieczeństwo i spektakularne efekty.


Zapraszamy do skorzystania z oferty zabiegu CGF w gabinecie Moja Estetyka z Rzeszowa. Wszystkie procedury, jakie stosujemy w trakcie leczenia, są w pełni bezpieczne i zgodne ze standardem medycznym.