Czy korekta powiek boli?

Chirurgiczna korekta powiek, którą wykonujemy w gabinecie Moja Estetyka to bezbolesny zabieg. W trakcie zabiegu podajemy znieczulenie, które sprawia, że Pacjent nie odczuwa żadnych dolegliwości w trakcie terapii. Przed rozpoczęciem zabiegu zawsze wykonujemy dokładną kwalifikację i wywiad medyczny. Tak kompleksowe i indywidualne podejście do każdego Pacjenta sprawia, że korekta powiek nie wiąże się praktycznie z żadnymi skutkami ubocznymi.


Kiedy zdecydować się na zabieg korekty powiek w Rzeszowie?


Powieki stanowią centralny punkt twarzy, który wraz z postępującymi zmianami skóry może utracić elastyczność. To z kolei sprawia, że Pacjentowi przybywa wizualnie lat, zyskuje smutny i zmęczony wyraz twarzy. Opadające powieki to także przyczyna utrudnionego widzenia. Plastyka powiek jest więc jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w obszarze twarzy. Ze względu na specyfikę problemu, przeprowadzana jest u osób dojrzałych, po 35. roku życia. Korekta powiek to również zalecane działanie w przypadku ptozy — czyli opadającej powieki. Wskazania do zabiegu obejmują więc nie tylko poprawę efektu wizualnego twarzy, ale też dolegliwości zdrowotnych.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą chirurgicznej plastyki powiek w gabinecie Moja Estetyka z Rzeszowa. Pracujemy na certyfikowanych narzędziach, które w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem lekarzy pozwalają cieszyć się z upragnionych efektów.