Kiedy wykonać laserowe leczenie nietrzymania moczu?

Leczenie nietrzymania moczu w Rzeszowie to zabieg, który wymaga wcześniejszej konsultacji i kwalifikacji medycznej. Warto więc udać się jak najszybciej do lekarza, gdy tylko zauważy się pierwsze symptomy. Dolegliwości zwykle pojawiają się po porodzie oraz w trakcie menopauzy. Coraz częściej jednak kobiety po 30. roku życia zauważają u siebie problem z nietrzymaniem moczu. W gabinecie Moja Estetyka zalecamy jak najszybsze leczenie, ponieważ wtedy możemy zagwarantować zadowalające rezultaty. Początkowe stadium choroby można zauważyć przy kichnięciu, śmiechu czy w trakcie podnoszenia ciężkich przedmiotów. Drugie stadium choroby związane jest z wyciekiem moczu podczas codziennych czynności – wchodzenie po schodach i bieganie. Trzecie — najpoważniejsze stadium i najbardziej uciążliwe może pojawiać się w trakcie zwykłego stania.


Dlaczego laserowe leczenie nietrzymania moczu to dobry wybór?


Laserowe leczenie nietrzymania moczu to skuteczna i nieinwazyjna metoda. Promień lasera wpływa tylko na ścianki pochwy, dzięki czemu obkurcza je i zwiększa napięcie. Efektem jest także stymulacja wzrostu włókien kolagenowych błony śluzowej. Są one odpowiedzialne za utrzymanie sprężystości i elastyczności pochwy. Zabieg ten nie wymaga także długotrwałej i uciążliwej rekonwalescencji, ani nie wiąże się z żadnymi powikłaniami i skutkami ubocznymi.


Zapraszamy na zabieg laserowego leczenia nietrzymania moczu, który wykonujemy w gabinecie Moja Estetyka z Rzeszowa. W tym celu stosujemy nowoczesne urządzenia, które gwarantują szybkie i trwałe efekty leczenia.