Na czym polega innowacyjność laserowego leczenia grzybicy paznokci?

Leczenie grzybicy paznokci w Rzeszowie za pomocą lasera to innowacyjna i popularna technika do walki z tym uciążliwym problemem. W odróżnieniu od klasycznych sposobów, czyli stosowania maści i kremów oraz zabiegów chirurgicznych, leczenie grzybicy paznokci laserem gwarantuje szybką, skuteczną i bezinwazyjną redukcję kłopotu. To także bezbolesna technika, która nie uszkadza płytki paznokcia i nie wiąże się z występowaniem skutków ubocznych. 

 

Podstawowa seria zabiegów składa się z 7 zabiegów w określonych odstępach.

 

Na czym polega zabieg laserowego leczenia grzybicy paznokci?

 

Naświetlanie płytki paznokcia wiązką lasera ma działanie bakteriobójcze i grzybobójcze. Pobudza także procesy immunologiczne paznokcia. W gabinecie Moja Estetyka korzystamy z nowoczesnych laserów, których światło przenika przez płytkę i likwiduje grzyby znajdujące się pod nią. Nie uszkadza się samego paznokcia oraz otaczającej go skóry. Dużą zaletą laserowego leczenia grzybicy paznokci jest także nieinwazyjność zabiegu, dzięki której Pacjent może od razu powrócić do codziennego funkcjonowania.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą laserowego leczenia grzybicy paznokci, które wykonujemy w gabinecie Moja Estetyka z Rzeszowa.