Jakie możliwości daje powiększanie warg sromowych większych w Rzeszowie?

Zanik warg sromowych większych to dla wielu kobiet wstydliwy kłopot, który również ma negatywny wpływ na zdrowie. Wynika to z faktu, że wargi sromowe z zasady są barierą ochronną dla kanału rodnego, który znajduje się głębiej. Ich zadaniem jest więc ochrona przed podrażnieniem i zakażeniom okolic intymnych. Powiększanie warg sromowych większych kwasem hialuronowym jest skutecznym i bezpiecznym sposobem na rozwiązanie problemów ze zbyt małymi wargami. Pozwala wymodelować okolice intymne w małoinwazyjny sposób.

 

Na czym polega zabieg i jakie daje efekty?

 

Powiększanie warg sromowych większych za pomocą kwasu hialuronowego polega na zastosowaniu specjalnej kaniuli, którą rozprowadzany jest preparat po powierzchni objętej zabiegiem. Rezultatem jest poprawa estetyki strefy intymnej oraz ogólnej jakości życia Pacjentki. Wstrzyknięcie kwasu w skórę właściwą warg sromowych poprawia poziom nawilżenia, stymuluje je biologicznie i pozwala na utrzymanie odpowiedniego poziomu funkcjonowania tkanek w narządzie płciowym. Kwas hialuronowy poprawia również jędrność skóry i elastyczność.

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty zabiegu powiększania warg sromowych mniejszych w gabinecie Moja Estetyka z Rzeszowa. Wspólnie zadbamy o komfort w rozwiązaniu wstydliwego problemu!