Ginekologia estetyczna — Rzeszów

W Moja Estetyka w Rzeszowie nasi Pacjenci mogą znaleźć doskonałych specjalistów z zakresu ginekologii estetycznej. Zajmujemy się każdym rodzajem dolegliwości – od tych wyłącznie estetycznych, aż po takie, które utrudniają codzienne funkcjonowanie lub obniżają poziom satysfakcji ze stosunków płciowych. Nierozwiązane problemy natury ginekologicznej często są przyczyną zbędnych kompleksów, nawracających infekcji intymnych, a także bólu i dyskomfortu. Lekarze pracujący w Moja Estetyka przyjmują wszystkich w atmosferze pełnej dyskrecji i poszanowania godności, dzięki czemu możesz poczuć się naprawdę komfortowo.


Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej


Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonywane w Moja Estetyka, mogą umożliwić:


  • poprawę doznań seksualnych u obojga partnerów,
  • zmianę kształtu oraz wyglądu okolic intymnych,
  • likwidację nawracających stanów zapalnych lub problemu nietrzymania moczu,
  • poprawę nawilżenia lub pozbycie się bólu podczas stosunków.

Każdy zabieg poprzedzają konsultacje, które pomagają określić problemy, z jakimi zgłaszają się Pacjenci oraz dobrać odpowiednie zabiegi. Przeprowadzamy również dokładny wywiad z Pacjentem, który ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa oraz wykrycie potencjalnych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu. Wykonujemy między innymi labioplastykę, rewitalizację skóry okolic intymnych czy lifting pochwy.


Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Moja Estetyka, a w razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu.